Padėkime vaikams sugrįžti į darželį po karantino

Namuose vaikai praleido devynias savaites…Tiek pat laiko vaikai ugdėsi nuotoliniu būdu, turėjo kitą dienos ritmą ir dienotvarkę. Pirmąją savaitę darželyje visi vaikai išgyvens adaptaciją: vieniems ji bus lengvesnė, kitiems sudėtingesnė, vieni į darželį atskubės su džiaugsmu, kiti galbūt bus nusiteikę ne taip gerai. Siūlome keletą patarimų Jums, kaip jau dabar galite padėti vaikams, kad adaptacija po karantino jiems būtų žymiai lengvesnė ir švelnesnė.

Daugiau

Vaikų emocinės gerovės metai

Šie metai skirti vaiko emocinei gerovei.
Vaiko emocinė gerovė ir sveikata – laimingo žmogaus pagrindas.

Mūsų darželyje vaikų emocinis intelektas bei socialinės emocinės kompetencijos lavinamos tarptautinės programos „Zipio draugai“ veiklų metu bei įvairių kasmetinių prevencinių renginių metu.
Taip pat šiais metais kovo mėnesį mūsų darželyje startato ir draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada „Dramblys“ 2020.

Daugiau

Socialinės pedagogės veikla

Socialinė pedagogė Raimonda Veličkienė įstaigoje vykdo vaikų socialinių – emocinių įgūdžių ugdymą, organizuoja prevencinės veiklos užsiėmimus, teikia švietimo pagalbą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams. Dirbama individualiai arba su vaikų grupėmis, su ugdytiniais, turinčiais elgesio ir emocijų valdymo, bendravimo sunkumų, socialinės adaptacijos trukdžių. Su socialinės pedagogės atlikto tyrimo rezultatais galite susipažinti paspaudę ant nuorodos esančios žemiau.…

Daugiau